Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | RBL0323 |
| Довжина різу (h) | 9.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 44 мм |
| Діаметр фрези (D) | 3.2 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | за фанерою , МДФ , ДСП , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 1.6 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова жолобник |
Информация для заказа
- Цена: 1 188 ₴


