Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FVH1601506010Ra1 |
| Градуси (O) | 90 |
| Довжина різу (h) | 15 мм |
| Довжина фрези (L) | 60 мм |
| Діаметр фрези (D) | 16 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Польша |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | по Alucobond , по алюмінію , по пластику |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | VHM |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Информация для заказа
- Цена: 6 216 ₴



