Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VE90125 |
| Градуси (O) | 90 |
| Довжина різу (h) | 12.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 57 мм |
| Діаметр фрези (D) | 13 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип | Фреза |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Информация для заказа
- Цена: 1 921 ₴


