Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Graphite |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 56H210 |
| Градуси (O) | 90 |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 53 мм |
| Діаметр фрези (D) | 25.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Польша |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Информация для заказа
- Цена: 224 ₴





