Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 034-091-08i |
| Градуси (O) | 90 |
| Довжина різу (h) | 13 мм |
| Довжина фрези (L) | 54 мм |
| Діаметр фрези (D) | 18 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | МДФ |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Информация для заказа
- Цена: 456 ₴


