Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 65370111 |
| Длина хвостовика | 63.2 мм |
| Довжина різу (h) | 48.3 мм |
| Довжина фрези (L) | 111.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 20 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 20 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | за фанерою , МДФ , ДСП |
| Обертання фрези | Праве |
| Особенности | Зі змінними ножами |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Зі змінними ножами , Пазова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 6 497 ₴



