Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 82337111A |
| Глибина різу | 9.5 мм |
| Довжина різу (h) | 7 мм |
| Довжина фрези (L) | 65 мм |
| Діаметр фрези (D) | 47 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 8х28.5х8.5 мм |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 4 059 ₴



