Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 65109511 |
| Длина хвостовика | 40 мм |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 9.5 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6.35 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Назначение | МДФ , по ламінату , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 4 163 ₴



