Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 81262111 |
| Довжина різу (h) | 38.1 мм |
| Довжина фрези (L) | 95 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.7 мм |
| Клас інструменту | Профессиональный |
| Назначение | По дереву |
| Тип питания | От сети |
| Тип фрези | Пазова пряма , Пазова двозуба |
| Тип шліфувальні машини | Ленточная |
Информация для заказа
- Цена: 1 841 ₴










