Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dnipro-M |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 82354007 |
| Градуси (O) | 30 |
| Довжина різу (h) | 13 мм |
| Діаметр фрези (D) | 11.9 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Информация для заказа
- Цена: 111 ₴





