Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FT904-0608-0001 |
| Довжина різу (h) | 6.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 43.4 мм |
| Діаметр фрези (D) | 6.4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Польша |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | по ОСБ , МДФ , ДСП , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 2.4 мм |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Информация для заказа
- Цена: 1 052 ₴




