Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Woodpecker |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | HRC0305 |
| Довжина різу (h) | 8 мм |
| Довжина фрези (L) | 38 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Информация для заказа
- Цена: 424 ₴


