Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Атака |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 402190 |
| Довжина різу (h) | 12.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 57 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | ДСП , по ламінату , по дереву |
| Радіус (R) | 9.5 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова жолобник |
Информация для заказа
- Цена: 524 ₴



