Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 91488011 |
| Довжина різу (h) | 31.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 69.8 мм |
| Діаметр фрези (D) | 38.1 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 19.5 мм |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Пазова жолобник |
Информация для заказа
- Цена: 5 117 ₴


