Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | RBL0485 |
| Довжина різу (h) | 13 мм |
| Довжина фрези (L) | 47 мм |
| Діаметр фрези (D) | 4.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 2.4 мм |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Пазова жолобник |
Информация для заказа
- Цена: 1 188 ₴


