Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 95060111 |
| Длина хвостовика | 42.8 мм |
| Довжина різу (h) | 17.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.3 мм |
| Діаметр фрези (D) | 30 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Назначение | по дереву , МДФ , за фанерою |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Пазова конструкційна |
Информация для заказа
- Цена: 3 361 ₴




