Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 95060311 |
| Длина хвостовика | 42.8 мм |
| Довжина різу (h) | 13.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 56.3 мм |
| Діаметр фрези (D) | 28 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | по дереву , ДСП , МДФ , по ламінату |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | HW |
| Тип фрези | Пазова конструкційна |
Информация для заказа
- Цена: 2 954 ₴




