Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 17012011 |
| Довжина різу (h) | 23 мм |
| Довжина фрези (L) | 60 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | M12x1 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | по дереву , по ламінату , по пластику |
| Обертання фрези | Праве |
| Особенности | Один торцевой зуб |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 1 835 ₴


