Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | F041-14081 |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 73 мм |
| Діаметр фрези (D) | 14 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Чехия |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | МДФ , ДСП , по ламінату , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Зі змінними ножами , Пазова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 4 172 ₴


