Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITA TOOLS |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DTS12025120DR |
| Довжина різу (h) | 25 мм |
| Довжина фрези (L) | 75 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Польша |
| Кількість зубів (Z) | 2+1 |
| Назначение | за фанерою , МДФ , по ламінату |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | DIA |
| Тип фрези | Алмазні , Пазова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 13 006 ₴


