Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | d-47400 |
| Довжина різу (h) | 19 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.8 мм |
| Діаметр фрези (D) | 6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Японія |
| Кількість зубів (Z) | 1 |
| Максимально допустимі обороти | 28000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма , Пазова двозуба |
Информация для заказа
- Цена: 413 ₴





