Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 90619111 |
| Градуси (O) | -5 |
| Длина хвостовика | 41.5 мм |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 73.9 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | по дереву , ДСП , МДФ , по ламінату |
| Обертання фрези | Праве |
| Особенности | Повышенная устойчивость к нагрузкам |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 6.35х19х7 (791.004.00) мм |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Кромкова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 2 059 ₴







