Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | WPW Engineering |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | P210163 |
| Длина хвостовика | 39 мм |
| Довжина різу (h) | 5 мм |
| Довжина фрези (L) | 44 мм |
| Діаметр фрези (D) | 1.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Ізраїль |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | по дереву , ДСП , МДФ , за фанерою , по ОСБ , по пластику |
| Обертання фрези | Праве |
| Особенности | Режущая часть изготовлена из монолитного твердого сплава |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 1 064 ₴






