Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Атака |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 112127 |
| Градуси (O) | 90 |
| Довжина різу (h) | 12.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 54 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Росія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | ДСП , по ламінату , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴



