Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 95800311 |
| Градуси (O) | 60 |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Довжина фрези (L) | 50.8 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12.7 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Информация для заказа
- Цена: 1 695 ₴


