Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dnipro-M |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 82361001 |
| Довжина різу (h) | 19 мм |
| Діаметр фрези (D) | 28.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 6.35 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 12.7 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова напівстрижнева |
Информация для заказа
- Цена: 333 ₴





