Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FT915-4112-0002 |
| Довжина різу (h) | 25.4 мм |
| Довжина фрези (L) | 70.7 мм |
| Діаметр фрези (D) | 41 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Польша |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | по ОСБ , МДФ , ДСП , по дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Информация для заказа
- Цена: 6 296 ₴



