Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 040-500-08 |
| Довжина різу (h) | 18 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 1500 об/хв |
| Назначение | по дереву , ДСП , МДФ |
| Тип фрези | Для меблевої петлі (свердло Форстнера) |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴



