Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 024-164-18 |
| Довжина різу (h) | 40 мм |
| Довжина фрези (L) | 85.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 16 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | по дереву , ДСП , МДФ |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Тип фрези | Кромкова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 868 ₴




