Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 007-160-12 |
| Довжина різу (h) | 40 мм |
| Довжина фрези (L) | 120 мм |
| Діаметр фрези (D) | 16 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | по дереву , ДСП , МДФ |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип фрези | Пазова пряма , Для врізки замків , Пазова двозуба |
Информация для заказа
- Цена: 678 ₴


