Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 005-160-08 |
| Градуси (O) | 90 |
| Длина хвостовика | 35.5 мм |
| Довжина різу (h) | 16 мм |
| Довжина фрези (L) | 51.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 16 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | по дереву , по гіпсокартону , МДФ |
| Обертання фрези | RH |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Информация для заказа
- Цена: 312 ₴


