Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 005-250-08 |
| Градуси (O) | 90 |
| Длина хвостовика | 34.3 мм |
| Довжина різу (h) | 20.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 55 мм |
| Діаметр фрези (D) | 25 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | по дереву , по гіпсокартону , МДФ |
| Обертання фрези | RH |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Информация для заказа
- Цена: 404 ₴






