Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 055-040-18 |
| Глибина різу | 12.5 мм |
| Довжина різу (h) | 15.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 59 мм |
| Діаметр фрези (D) | 38 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Назначение | По дереву |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 3.5/4/4 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 5х13х4 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова фігурна |
Информация для заказа
- Цена: 818 ₴


