Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 130-381-08 |
| Довжина різу (h) | 20.7 мм |
| Довжина фрези (L) | 65.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 38.1 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 20000 об/хв |
| Назначение | по дереву , МДФ |
| Обертання фрези | RH |
| Тип фрези | Пазова фасонна |
Информация для заказа
- Цена: 1 161 ₴







