Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 008-508-12 |
| Довжина різу (h) | 28.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 63.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 50.8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Назначение | по дереву , ДСП , МДФ , по ОСБ |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 25.4 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова жолобник |
Информация для заказа
- Цена: 1 284 ₴


