Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 239-560-22 |
| Довжина різу (h) | 25.25 мм |
| Діаметр фрези (D) | 56 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Назначение | По дереву |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник , Верхній підшипник |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Информация для заказа
- Цена: 5 977 ₴


