Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 205-600-22 |
| Градуси (O) | 15 |
| Довжина різу (h) | 9.35 мм |
| Довжина різу (h2, b) | 23.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 60 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 16000 об/хв |
| Назначение | по дереву , по гіпсокартону , МДФ |
| Обертання фрези | Праве |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 5х13х4. мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Информация для заказа
- Цена: 1 607 ₴


