Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 005-615-12 |
| Градуси (O) | 150 |
| Длина хвостовика | 35 мм |
| Довжина різу (h) | 13.5 мм |
| Довжина фрези (L) | 50 мм |
| Діаметр фрези (D) | 60 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | по дереву , по гіпсокартону , ДСП , МДФ , по ОСБ |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова V-подібна |
Информация для заказа
- Цена: 1 313 ₴


