Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 154-700-12 |
| Довжина різу (h) | 32 мм |
| Довжина різу (h2, b) | 8 мм |
| Діаметр фрези (D) | 69.85 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 16000 об/хв |
| Назначение | по дереву , МДФ |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для зрощування |
Информация для заказа
- Цена: 2 571 ₴



