Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 008-080-06 |
| Длина хвостовика | 35 мм |
| Довжина різу (h) | 6.35 мм |
| Довжина фрези (L) | 42 мм |
| Діаметр фрези (D) | 8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 6 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Назначение | по дереву , ДСП , МДФ , по ОСБ |
| Обертання фрези | Праве |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова жолобник |
Информация для заказа
- Цена: 223 ₴


