Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sekira |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 043-040-18 |
| Довжина фрези (L) | 55 мм |
| Діаметр фрези (D) | 33 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Китай |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 24000 об/хв |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Назначение | По дереву |
| Радіус (R) | 4 мм |
| Розміри підшипника (dx D xl) | 5x13x4 мм |
| Тип фрези | Кромкова калювальна |
Информация для заказа
- Цена: 639 ₴



