Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 16012031 |
| Длина хвостовика | 50 мм |
| Довжина різу (h) | 90 мм |
| Довжина фрези (L) | 150 мм |
| Діаметр фрези (D) | 12 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 13 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Назначение | По дереву |
| Тип стали | HSS |
| Тип фрези | Довбіжні |
Информация для заказа
- Цена: 1 269 ₴








