Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 3510d12D44setV |
| Длина хвостовика | 36 мм |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 68 мм |
| Діаметр фрези (D) | 44 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Назначение | По дереву |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для зрощування |
Информация для заказа
- Цена: 4 801 ₴






