
Набір фрез CMT для кутових соединений D37.3 L22.2 d12.7 A22.5 (855.505.11)
- Нет в наличии
- Код: 14987
8 339 ₴
Набір фрез CMT для кутових соединений D37.3 L22.2 d12.7 A22.5 (855.505.11)Нет в наличии
8 339 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 85550511 |
| Градуси (O) | 22.5 |
| Довжина різу (h) | 22.2 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.3 мм |
| Діаметр фрези (D) | 37.3 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.7 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Назначение | По дереву |
| Тип стали | HM |
Информация для заказа
- Цена: 8 339 ₴
