Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 90012611 |
| Довжина різу (h) | 19 мм |
| Довжина різу (h2, b) | 12.8 мм |
| Довжина фрези (L) | 71 мм |
| Діаметр фрези (D) | 47.6 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Україна |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Обертання фрези | Праве |
| Назначение | По дереву |
| Тип стали | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазо-шипова |
Информация для заказа
- Цена: 5 940 ₴


