Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 65799311b |
| Довжина різу (h) | 50 мм |
| Довжина фрези (L) | 110 мм |
| Діаметр фрези (D) | 19 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | RH |
| Подшипник | Верхній підшипник , Нижній підшипник |
| Назначение | По дереву |
| Тип фрези | Зі змінними ножами , Кромкова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 4 395 ₴



