Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 91104011 |
| Довжина різу (h) | 10 мм |
| Довжина фрези (L) | 51 мм |
| Діаметр фрези (D) | 4 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Особенности | торцевой зуб |
| Назначение | По дереву |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Пазова двозуба , Пазова пряма |
Информация для заказа
- Цена: 1 380 ₴



