Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Состояние | Новое |
| Тип | Фреза |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 37030012 |
| Длина хвостовика | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 77 мм |
| Діаметр фрези (D) | 35 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Ліве |
| Назначение | ДСП , по ламінату , по пластику , по дереву |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Информация для заказа
- Цена: 1 816 ₴


