Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Диаметр | 40 мм |
| Общая длина | 90 мм |
| Назначение | По дереву |
| Состояние | Новое |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 51240011 |
| Длина хвостовика | 60 мм |
| Довжина фрези (L) | 90 мм |
| Діаметр фрези (D) | 40 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Максимально допустимі обороти | 18000 об/хв |
| Обертання фрези | Праве |
| Особенности | 2 грани + 2 торцевых зуба |
| Тип | Фреза |
| Тип стали | HM |
| Тип фрези | Для меблевої петлі (свердло Форстнера) |
Информация для заказа
- Цена: 2 692 ₴






