Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CMT |
| Назначение | По дереву |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 31108071 |
| Длина хвостовика | 30 мм |
| Довжина різу (h) | 30 мм |
| Довжина фрези (L) | 70 мм |
| Діаметр фрези (D) | 8 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 10 мм |
| Країна торгової марки | Італія |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Обертання фрези | Праве |
| Тип | Фреза |
| Тип стали | VHM |
| Тип фрези | Для присадних верстатів |
Информация для заказа
- Цена: 1 873 ₴


